Szkolenie baristyczne – Barista 1.0

500.00

Zdobądź 5000 punktów kupując ten produkt.

Jest to szkolenie baristyczne dające narzędzia do świadomej pracy z ekspresem ciśnieniowym. Poznasz technikę oraz teorię niezbędne do pracy w kawiarni a także do przygotowywania idealnej kawy przy użyciu domowych ekspresów ciśnieniowych.

SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Szkolenie baristyczne zaczynamy od krótkiej teorii kawy – od ziarna do filiżanki. Później poświęcamy ok 2-3h na kalibrację młynka i przygotowywanie espresso, sprawdzając jak zmiana poszczególnych parametrów (doza, uzysk, czas parzenia) wpływa na smak kawy. Na zakończenie tej części kursant ma 30 minut na samodzielne ustawienie espresso. Kolejny etap to nauka spieniania mleka i podstaw latte art. Na koniec czyszczenie i konserwacja sprzętu.
Czas trwania szkolenia to około 4-6h w zależności od ilości uczestników (max 5 osób).

Jest to bardzo intensywny kurs skupiony wokół praktyki pracy z ekspresem i młynkiem. Skondensowany i bogaty w wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Istnieje też możliwość przeprowadzenia szkolenia na sprzęcie kursanta, dzięki czemu pozna on maksymalny potencjał i możliwości sprzętu.

Szkolenia odbywają się w palarni w Krakowie. Możemy je też zorganizować w Twoim lokalu, kawiarni a nawet domu – w takiej sytuacji skontaktuj się z nami tutaj.

Uwaga: w przypadku zakupu kursów, szkoleń i warsztatów punkty lojalnościowe nie są przyznawane.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Zdobądź 500 MyBeans za recenzje tego produktu!
Napisz pierwszą opinię o „Szkolenie baristyczne – Barista 1.0”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.